Kawa w ziarnach

Kawa w ziarnach od Fogo to najlepszy możliwy wybór. Jesteśmy jej pasjonatami, więc znamy potrzeby i preferencje kawoszy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeśli ktoś ma zaczynać nią swój dzień, jej smak i aromat musi być wyjątkowy. Musi zachęcać do wypicia, być zaskakujący i intrygujący. Ktoś mógłby pomyśleć – zwykła filiżanka, a w niej kawa w ziarnach – jednak ta kawa ma pobudzać do działania, dodawać energii i pozwalać się zrelaksować. Stawiamy na jakość, dlatego nasze kawy importujemy z krajów stojących na czele, jeśli chodzi o produkcję kawy.

Kawa w ziarnach od najlepszych

Stawiamy na korzenie, więc w naszej ofercie musiała znaleźć się kawa w ziarnach z Etiopii. To prawdziwa ojczyzna kawy, dlatego każdy smakosz tego napoju, po prostu musi go spróbować. Jednym słowem to obowiązkowa pozycja na liście kaw z całego świata. To właśnie tutaj, w regionie Kafta narodziło się słowo „kawa”. Dzięki jej oryginalnemu aromatowi z każdym zbiorem nabiera ono nowego znaczenia.

Kawa w ziarnach od najlepszych, Fogo

Brazylia i Kolumbia stanowią czołówkę eksporterów kawy na świecie. Choć powstają one w zupełnie innych warunkach uprawy, ich smaki znajdują swoich wielbicieli. Dystrybutor kawy Fogo stawia na najwyższą jakość i sprawdzone klasyczne smaki w możliwie najlepszej odsłonie. Kawy importowane właśnie z tych zakątków świata są prawdziwą wyspą urodzaju na oceanie podobnych niczym nie wyróżniających się ziaren.

Kawa w ziarnach, Fogo

Kawa w ziarnach – to nas zbliża

Zastanówmy się czym jest dla nas wszystkich picie kawy. Czy jest to rzeczywiście wyłącznie zwykłe zabijanie czasu napojem jakich wiele? Czy przypadkiem nie kojarzy się to nam z chwilą relaksu i wyciszenia? Czy spotkanie biznesowe nie smakuje lepiej przy dobrej kawie? A kiedy brakuje nam energii, czy najlepsza kawa w ziarnach nie pobudza nas do działania? Czy picie kawy nie stanowi dla nas pewnego rodzaju rytuału, jeśli zaczynamy nią dzień? Fogo zna i rozumie Państwa potrzeby, dlatego staramy się w stu procentach spełnić Państwa oczekiwania. Zapraszamy.